१७औँ वार्षिकोत्सव विशेषांकफ्रन्ट पेजमुख्य समाचारसमाचारदृष्टिकोणअर्थअन्तर्वार्ताखेलकुदविश्वफिचरप्रदेशपालिका अपडेट
  • वि.सं २o८१ जेठ १३ आइतबार
  • Sunday, 26 May, 2024

स्थानीय निर्वाचन-२०७९

प्रदेश १

रामप्रसाद राई गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

बलराम राई २८५१

'उपाध्यक्ष'

विरेन्द्र राई (विजयी) ३५७७
कमलादेवी राई २२१४
पौवादुङमा गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

किरण राई (विजयी) २४९९

'उपाध्यक्ष'

ज्योत्‍सना राई (विजयी) २४०६
साल्पासिलिछो गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

महेश राई १७८६

'उपाध्यक्ष'

अस्मिता कुलुङ राई (विजयी) १८६२
रीता घले १५८०
आमचोक गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

बसन्त राई ३२५८

'उपाध्यक्ष'

छिरिङ्ग शेर्पा ३२२४
हतुवागढी गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

प्रेमकुमार राई (विजयी) ४०४२
गजेन्‍द्र कार्की ३३५३

'उपाध्यक्ष'

सुनिता राई (विजयी) ३७०८
कमला राई ३६११
अरुण गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

शालिकराम खत्री (विजयी) २८८७
नारायणप्रसाद घिमिरे २४२४

'उपाध्यक्ष'

बिनीता ढकाल (विजयी) ३०००
कविता राई २५४४
टेम्केमैयुङ गाउँपालिका , भोजपुर

'अध्यक्ष'

सरोज बस्नेत (विजयी) ३९८०
ध्रुवराज राई ३२५५

'उपाध्यक्ष'

रमादेवी राई (विजयी) ३३८८
षडानन्द नगरपालिका , भोजपुर

' मेयर'

सुरेन्द्रकुमार उदास (विजयी) ६७७२
वीरबल राई ५७५७

' उपमेयर'

मेरीका राई ४३५८
भोजपुर नगरपालिका , भोजपुर

' मेयर'

कैलाशकुमार आले (विजयी) ५६१५
भरतकुमार तामाङ ५१००

' उपमेयर'

निर्मला शेर्पा (विजयी) ५५००
ममिता राई ५१३३
हिलिहाङ , पाँचथर

'अध्यक्ष'

समरबहादुर अधिकारी (विजयी) ४५६५
भुवानीप्रसाद लिङदेन ४३५८

'उपाध्यक्ष'

सुमित्रा उप्रेती सेडाईँ (विजयी) ४१४६
याङवरक गाउँपालिका , पाँचथर

'अध्यक्ष'

भीमबहादुर योङया (विजयी) ४११८
मविन्द्र योङया ४०३८

'उपाध्यक्ष'

बावा मेयाङवो (विजयी) ३९१८
मिक्लाजुङ , पाँचथर

' मेयर'

नरेन्द्रकुमार बस्नेत ४०४६

' उपमेयर'

सन्तकुमार सेर्मा (विजयी) ५५४२
धनमाया सारु ३३७२
कुम्मायक , पाँचथर

'अध्यक्ष'

वंमप्रसाद लावती (विजयी) ३०५७
भीमप्रसाद सम्बाहाम्फे लिम्बु २९००

'उपाध्यक्ष'

सीता आचार्य २७२४
फिदिम , पाँचथर

' मेयर'

मित्रप्रसाद काफ्ले (विजयी) ९८५५
पृथ्वी लावती ९२८०

' उपमेयर'

तुम्बेवा गाउँपालिका , पाँचथर

'अध्यक्ष'

बाबुराम खड्का (विजयी) २७१८
गोविन्दबहादुर तामाङ २३११

'उपाध्यक्ष'

नन्दकुमारी विश्वकर्मा २००९
फाल्गुनन्द , पाँचथर

'अध्यक्ष'

वृजहाङ आङदेम्बे (विजयी) ५७३९
वीरबहादुर कुरुम्वाङ ४६४३

'उपाध्यक्ष'

बबिता नेम्वाङ ४३७६
फालेलुङ , पाँचथर

'अध्यक्ष'

वीरविक्रम थाम्सुहाङ (विजयी) ५७७९
जयप्रकाश केरुङ २६२१

'उपाध्यक्ष'

सुजता वान्‍तवा राई २८७५
रोङ गाउँपालिका , इलाम

'अध्यक्ष'

मनिकुमार स्‍याबो (विजयी) ४६६९
मेहरमान तामाङ ४३२२

'उपाध्यक्ष'

विष्णुमाया खवास (विजयी) ४६९७
कल्पनादेवी खनाल ४१९७
माङसेबुङ गाउँपालिका , इलाम

'अध्यक्ष'

हेमन्त राई (विजयी) ३८१८
डिकेन्द्र इदिङगो ३४९५

'उपाध्यक्ष'

सुनिता सुब्बा ३०४६
माईजोगमाई गाउँपालिका , इलाम

'अध्यक्ष'

कुशबहादुर थेबे (विजयी) ५१३५

'उपाध्यक्ष'

प्रविना राई (विजयी) ५१५१
सावित्रा भट्टराई ४८८३
फाकफोकथुम गाउँपालिका , इलाम

'अध्यक्ष'

दिपेन्द्र खनाल (विजयी) ५३२२
डिकबहादुर थापा ४८२१

'उपाध्यक्ष'

कल्पना राई (विजयी) ५१५८
सूर्योदय नगरपालिका , इलाम

' मेयर'

काजीमान कागते १०५७९

' उपमेयर'

दुर्गाकुमार बराल (विजयी) ११८५४
दुर्गादेवी भट्टराई ९१२२
माई नगरपालिका , इलाम

' मेयर'

खम्बासिं लिम्बु (विजयी) ८१३२

' उपमेयर'

हिमा भण्‍डारी (विजयी) ७८७५
हेमबहादुर लिम्बु ६३३६
देउमाई नगरपालिका , इलाम

' मेयर'

सूर्यप्रसाद पोख्रेल (विजयी) ८६९५
होमप्रसाद दुलाल ७६२३

' उपमेयर'

पवीमाया राई (विजयी) ८५६३
ईलाम नगरपालिका , इलाम

' मेयर'

केदार थापा (विजयी) १३१६५
धीरेनकुमार चेम्जोङ १०५७८

' उपमेयर'

विष्णुकुमारी लिम्बू (विजयी) १३५४२
सीतादेवी रिजाल १००८८
चुलाचुली गाउँपालिका , इलाम

'अध्यक्ष'

राजेन्द्र केरुङ्ग (विजयी) ६६५०
ओमनारायण खनाल ३७५५

'उपाध्यक्ष'

दिलकुमारी लिम्‍बु(योङ्गहाङ्ग) (विजयी) ४४५०
सन्दकपुर गाउँपालिका , इलाम

'अध्यक्ष'

तुला बहादुर गुरुङ (विजयी) ४२२३
उदय राइ (विजयी) ३२५८

'उपाध्यक्ष'

तुलसादेवी सेढाई
मकालु गाउँपालिका , संखुवासभा

'अध्यक्ष'

ओङदी छिरीङ शेर्पा (विजयी) ३०१७
भरतकुमार कटुबाल २४७८

'उपाध्यक्ष'

चमेली राई (याम्फु) २०३३
सिलीचोङ गाउँपालिका , संखुवासभा

'अध्यक्ष'

भूपालराज राई (विजयी) २२०३

'उपाध्यक्ष'

देवीता राई (कुलुङ) (विजयी) २०७५
चिचिला गाउँपालिका , संखुवासभा

'अध्यक्ष'

पासाङ नुर्वु शेर्पा (विजयी) १८६१

'उपाध्यक्ष'

मनकला राई (विजयी) १८५४
विष्णुकुमारी राई ९३४
भोटखोला गाउँपालिका , संखुवासभा

'अध्यक्ष'

वाङ छेदर लामा (विजयी) १८०३

'उपाध्यक्ष'

सहना लामा (विजयी) १७९१
डुक्पा थिकेपा भोटे १५३६
पाँचखपन नगरपालिका , संखुवासभा

' मेयर'

विपीन राई (विजयी) ४७८८
हिन्दुकुमार राई ३४३७

' उपमेयर'

अनिता न्यौपाने ३४८७
सभापोखरी गाउँपालिका , संखुवासभा

'अध्यक्ष'

भीमबहादुर लिम्बु (विजयी) ३००७
रत्‍नबहादुर सुब्बा २३०५

'उपाध्यक्ष'

सबिता बराल २३७६
मादी नगरपालिका , संखुवासभा

' मेयर'

जीवन लिंथेप (विजयी) ४३३१

' उपमेयर'

सुनिता देवी भट्टराई (विजयी) ४११०
पासाङ्ग शेर्पा ३२२८
खाँदवारी नगरपालिका , संखुवासभा

' मेयर'

महेश थपलिया (विजयी) ७६३४
जीतबहादुर घिमिरे ५५८९

' उपमेयर'

महेश्वरा बज्राचार्य (विजयी) ६३८५
धर्मदेवी नगरपालिका , संखुवासभा

' मेयर'

तारा महत (विजयी) ४३२३
उदयचन्द्र पौडेल (विजयी) ४२८२

' उपमेयर'

लक्ष्मीदेवी गिरी ४१०५
चैनपुर नगरपालिका , संखुवासभा

' मेयर'

ज्ञानबहादुर कार्की
कृष्णकुमार तामाङ (विजयी)

' उपमेयर'

एलिना श्रेष्‍ठ (विजयी)
म्याङलुङ नगरपालिका , तेह्रथुम

' मेयर'

अर्जुनबहादुर तुम्वाहाङफे
सञ्जयकुमार तुम्वाहाङफे (विजयी)

' उपमेयर'

पार्वती सानु डाँगी
जमूनादेवी सुवेदी (विजयी)
लालीगुराँस नगरपालिका , तेह्रथुम

' मेयर'

अर्जुन मावोहाङ (विजयी) ५१३९
गणेशकुमार लिम्बु ३३४४

' उपमेयर'

जमुना मगर कार्की (विजयी) ४८८७
छविमाया तिम्सिना ३५९४
छथर गाउँपालिका , तेह्रथुम

'अध्यक्ष'

सन्तवीर लिम्बु (विजयी) ३९१५

'उपाध्यक्ष'

तारा खरेल (विजयी) ३७३२
टेकराज लिम्बु ३६०२
फेदाप गाउँपालिका , तेह्रथुम

'अध्यक्ष'

केशवप्रसाद भेटवाल (विजयी) ४०४१
हरिप्रसाद चोङवाङ लिम्बु ३८७९

'उपाध्यक्ष'

सुनिता पाहिम (विजयी) ३९८५
गीतादेवी थापा ३७२५
मेन्छयायेम गाउँपालिका , तेह्रथुम

'अध्यक्ष'

यादवबहादुर खापुङ्ग (विजयी) २०५५
धनकुमार लिम्बु २०२१

'उपाध्यक्ष'

गीतादेवी तिम्सिना (विजयी) १९८६
प्रेमलता घिमिरे १९७६
आठराई गाउँपालिका , तेह्रथुम

'अध्यक्ष'

दिलकुमार पाहीम (विजयी) ४६९२
रामचन्द्र थपलिया ४००८

'उपाध्यक्ष'

रुपादेवी कन्दङवा ४०७०
हलेसी तुवाचुङ नगरपालिका , खोटाङ

' मेयर'

विमला राई (विजयी) ६३१७
खडेन्द्र राई ५९६६

' उपमेयर'

रमेशकुमार राउत (विजयी) ५९३४
दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका , खोटाङ

' मेयर'

तीर्थराज भट्टराई (विजयी) ११३८९
कुमारप्रसाद आचार्य ६९९६

' उपमेयर'

विणादेवी राई ७३१९
ऐसेलुखर्क गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

गीरेन्द्र बहादुर राई (विजयी) २६०६

'उपाध्यक्ष'

राजेश कुमार राजभण्डारी (विजयी) ३१४६
पुस्प कला भुजेल २५९५
रावा बेसी गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

फटिककुमार श्रेष्ठ (विजयी) २४८९
हरिकुमार पोख्रेल २३०३

'उपाध्यक्ष'

कौशिलाकुमारी गुरूङ (विजयी) २२५७
जन्तेढुंगा गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

शंखरबहादुर राई २५७५

'उपाध्यक्ष'

खेम बहादुर खड्का (विजयी) २८०५
विमला राई २४९५
खोटेहाङ गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

कविता राई ३६९०

'उपाध्यक्ष'

रुपेश राई (विजयी) ३७६३
राजनकुमार बञ्जरा ३३१०
वराहपोखरी गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

शालिक राम बन्जरा (विजयी) ३१८१
गोमा मगर २३३०

'उपाध्यक्ष'

जिवन कुमार राई २२९५
साकेला गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

रविप्रकाश राई (विजयी) १८५०

'उपाध्यक्ष'

सरिता खड्का १२२४
दिप्रुङ चुइचुम्मा गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

नइन्द्र राई
लोकेन्द्र राई (विजयी)

'उपाध्यक्ष'

रमा कटुबाल
अरुणा थापा (विजयी)
केपिलासगढी गाउँपालिका , खोटाङ

'अध्यक्ष'

समिर राई (विजयी) २२४४

'उपाध्यक्ष'

माप्य दुधकोशी गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

बुद्धिकिरण राई (विजयी)
३३४३
चन्द्र बहादुर राई
२९८७

'उपाध्यक्ष'

जुनितामाया मगर
३०३९
खुम्वु पासाङल्हमु गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

मिङमा छिरी शेर्पा (विजयी) २०२८
चुङबा शेर्पा १६०९

'उपाध्यक्ष'

टासी ल्हमु शेर्पा (विजयी) २०२३
निर्मला कार्की थापा मगर १६८२
लिखु पिके गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

मीना कार्की बस्नेत (विजयी) १२६०
पोष्टकुमार काकी ४७३

'उपाध्यक्ष'

ङवाङ ल्हाक्पा शेर्पा (विजयी) १४११
सुष्मा माया शेर्पा ५१५
थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

बिर बहादुर गुरुङ ३५११
आङ बाबु राई १३४१

'उपाध्यक्ष'

एकाकुमारी कार्की
३५२३
कल्पना बस्नेत गिरी १५१८
सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका , सोलुखुम्बु

' मेयर'

नाम्गेल जाङबु शेर्पा (विजयी)
४९६८
आङकाजी शेर्पा ४३९०

' उपमेयर'

गान्धी माया तामाङ (विजयी)
४६६७
मोहन कुमारी कार्की
४०१७
सोताङ गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

खिलराज बस्नेत (विजयी) १६४८
प्रकाश कार्की १५२०

'उपाध्यक्ष'

अञ्जु नाछिरिङ राई (विजयी) १६६९
मनसरी राई १६३४
माहाकुलुङ गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

सुर्य बहादुर राई (विजयी) २१००
भक्त राई १४५३

'उपाध्यक्ष'

बिपना कुलुङ (विजयी) १९२९
शुभधनी राई १७३३
नेचासल्यान गाउँपालिका , सोलुखुम्बु

'अध्यक्ष'

धनजन राई (विजयी)
२५६९
डुफ कुमार बास्तोला
२३१३

'उपाध्यक्ष'

बिना राई (विजयी)
२९०६
सृजना राई १७८१
खिजिदेम्बा गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

भुपेन्द्रबहादुर बस्नेत २७५२

'उपाध्यक्ष'

सुशिला तामाङ (विजयी) २८२४
सिद्दिचरण नगरपालिका , ओखलढुंगा

' मेयर'

तेजन खनाल (विजयी) ६८३४
इच्‍छाकुमारी गुरुङ ५६५०

' उपमेयर'

केदारबाबु बस्नेत (विजयी) ५६९८
मानेभञ्याङ गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

रुप लाल तामाङ ३८१५

'उपाध्यक्ष'

आश्राचन राई (विजयी) ४७५०
चम्पादेवी गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

नवराज केसी(खत्री) (विजयी) ४७१५
खड्गबहादुर कार्की ४५६०

'उपाध्यक्ष'

दिलामाया मगर (विजयी) १८०१
कुषा पुलामी १७४४
सुनकोशी गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

कमल तामाङ (विजयी) ५३९९
इन्द्र बहादुर खडका ४१७४

'उपाध्यक्ष'

सुनिता अधिकारी (विजयी) ५२१५
सरस्वती कार्की,पौडेल ४१८८
लिखु गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

अशोककुमार कार्की (विजयी) ३७७६
मिलनकुमार विष्‍ट ३४९२

'उपाध्यक्ष'

अस्मिता थापा (विजयी) ४११६
प्रेमकुमारी दाहाल ३०८३
चिशंखुगढी गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

अशोककुमार थापा २६९१

'उपाध्यक्ष'

सन्तोषबाबु थापा (विजयी) ३११६
सुष्मिका राई २०५०
मोलुङ गाउँपालिका , ओखलढुंगा

'अध्यक्ष'

उत्तम राई (विजयी) ४०५२
राजन कुमार दाहाल ३४६२

'उपाध्यक्ष'

उर्मिला खतिवडा (विजयी) ४२००
कटारी नगरपालिका , उदयपुर

' मेयर'

राजेशचन्द्र श्रेष्ठ (विजयी) ६४१७

' उपमेयर'

गीता खड्का (विजयी) ६४१३
उदयपुरगढी गाउँपालिका , उदयपुर

'अध्यक्ष'

गोपाल खत्री ४११४

'उपाध्यक्ष'

जितबहादुर खड्का (विजयी) ४६४८
शोभाकुमारी मगर ३८६३
लिम्चुङ्बुङ गाउँपालिका , उदयपुर

'अध्यक्ष'

राजकुमार राई १५८९

'उपाध्यक्ष'

पुष्पलाल राई (विजयी) १९३३
देवकुमारी कार्की १०७३
रौतामाई गाउँपालिका , उदयपुर

'अध्यक्ष'

भरत थापा ३३४६

'उपाध्यक्ष'

भुपेन्द्रबहादुर थापा (विजयी) ३६९९
कुमारी ज्यू ठकुरी ३०९३
ताप्ली गाउँपालिका , उदयपुर

'अध्यक्ष'

बाबुराम राई १७४९

'उपाध्यक्ष'

धना मगर (विजयी) २५८६
मानकुमारी थापा १३०६
चौदण्डीगढी नगरपालिका , उदयपुर

' मेयर'

कालु लामा (विजयी) ८८६३
खगेन्द्र राई ३७५७

' उपमेयर'

मणिकादेवी दुलाल (विजयी) ९५६६
रीताकुमारी चौधरी ३६५३
वेलका नगरपालिका , उदयपुर

' मेयर'

अशोक कार्की (विजयी) १०१२०
दुर्गाकुमार थापा ६९८०

' उपमेयर'

जिरा राई (विजयी) ८२८६
त्रियुगा नगरपालिका , उदयपुर

' मेयर'

वसन्तकुमार बस्नेत (विजयी) १३९५९
भागवत राउत ११८७३

' उपमेयर'

महेश्वरी राई (विजयी) १३७०३
सरिता राई ११९८१
मेचीनगर नगरपालिका , झापा

' मेयर'

गोपालचन्द्र बुढाथोकी (विजयी) २६४७८
इन्द्रबहादुर बुढाथोकी २१३११

' उपमेयर'

मीनाकुमारी पोखरेल (विजयी) २१५९०
दमक नगरपालिका , झापा

' मेयर'

गीताकुमारी पौडेल अधिकारी
१६९६६

' उपमेयर'

रेगिना भट्टराई (विजयी)
१७०७२
अम्बिका खनाल
१६५७४
कन्काई नगरपालिका , झापा

' मेयर'

राजेन्द्रकुमार पोखरेल (विजयी) ८६७३
रुद्रप्रसाद चिमरिया ६६६१

' उपमेयर'

आसा शर्मा (विजयी) १०७१३
मञ्जु प्रसाईं ८८४५
भद्रपुर नगरपालिका , झापा

' मेयर'

गणेश पोखरेल (विजयी) १२५२५
असारु राजवंशी ९७६९

' उपमेयर'

कौशिल्या अधिकारी ८४०३
अर्जुनधारा नगरपालिका , झापा

' मेयर'

बलदेवसिंह गोम्देन तामाङ (विजयी) १९१७९
रञ्जिता कार्की १३७४३

' उपमेयर'

खड्गमाया पराजुली (विजयी) १७६३७
शिवशताक्षी नगरपालिका , झापा

' मेयर'

मेघाहाङ्ग थोप्रा (विजयी) १६४९८
पर्शुराम ढुंगाना १३०५०

' उपमेयर'

नरमाया कार्की (विजयी) १४१५५
गौरीगंज गाउँपालिका , झापा

'अध्यक्ष'

फूलवती राजवंशी (विजयी) ५६८९
विजयकुमार अग्रवाल ३३३०

'उपाध्यक्ष'

पुजन न्यौपाने कुँवर (विजयी) ४७५५
मखना महतो ३७९५
कमल गाउँपालिका , झापा

'अध्यक्ष'

हुकुमसिंह राई (विजयी) १२८६८
भीमप्रसाद राई ९६५३

'उपाध्यक्ष'

प्रमिला न्यौपाने (विजयी) १०८४५
विर्तामोड नगरपालिका , झापा

' मेयर'

पवित्रादेवी महतरा (विजयी) १६५२०
भोजराज सिटौला १२७३२

' उपमेयर'

नगेन्द्रप्रसाद संग्रौला (विजयी) १५५८६
कचनकवल गाउँपालिका , झापा

'अध्यक्ष'

कालेन्द्र प्रसाद सिंह राजवंशी (विजयी) ११०४७

'उपाध्यक्ष'

नवराज भट्टराई (विजयी) ८१४३
झापा गाउँपालिका , झापा

'अध्यक्ष'

जयनारायण शाह (विजयी) ६९९८
गौरीशंकर राजवंशी ४३६५

'उपाध्यक्ष'

अन्जुदेवी थपलिया (विजयी) ५८६८
देवीमाया अधिकारी ३८८९
बुद्धशान्ति गाउँपालिका , झापा

'अध्यक्ष'

मनोज प्रसाईं (विजयी) ११४०३
मीरा भुर्तेल ८३०२

'उपाध्यक्ष'

भवानीप्रसाद खतिवडा (विजयी) ८०७४
बाह्रदशी गाउँपालिका , झापा

'अध्यक्ष'

देवीन्द्रप्रसाद चम्लागाईं (विजयी) ७१४८
खड्गप्रसाद राजवंशी ४३६१

'उपाध्यक्ष'

शान्तादेवी सिवाकोटी (विजयी) ६६३६
हल्दिबारी गाउँपालिका , झापा

' मेयर'

डम्बर बहादुर गिरी ४६६६

' उपमेयर'

शान्ता देवी गौतम ४१०६
गौरादह नगरपालिका , झापा

' मेयर'

छत्रपति सुवेदी (विजयी) १२८४९
रोहित कुमार शाह ११४८४

' उपमेयर'

जलवर्षा राजवंसी (विजयी) ११९१४
सुन्दरहरैचा नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

केदार प्रसाद गुरागाई (विजयी) २१४०५
शिवप्रसाद ढकाल २०६७८

' उपमेयर'

अकली चौधरी (विजयी) २२४५२
सुनवर्षि नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

श्‍याम प्रसाद राजवंशी (विजयी) ८६३९
यज्ञ बहादुर कार्की ६९५२

' उपमेयर'

मिरा देवी दास केवरत (विजयी) ८३८३
विमलादेवी केवरत ७४२७
रतुवामाई नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

नागेश्वर प्रसाद सिंह गंगाई (विजयी) १३१३५
दुर्गा बहादुर बिष्‍ट ११२५२

' उपमेयर'

दमयन्ता देवी चुडाल (विजयी) ९३७४
रंगेली नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

दिलीप कुमार अग्रवाल (विजयी) १२८६१
मोदराज घिमीरे ९०६१

' उपमेयर'

भुमा कुमारी पराजुली (विजयी) ११७९०
पथरी शनिश्चरे नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

मोहनप्रसाद तुम्‍वापो (विजयी) १२९५६
नगेन्द्रबहादुर सुव्वा १११४६

' उपमेयर'

देवीमाया काफ्‍ले (विजयी) ११७४७
कविता पराजुली ११३९०
उर्लावारी नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

गंगा प्रसाद खरेल (विजयी) १२१५६
खड्ग बहादुर फागाे १०२९०

' उपमेयर'

मिना कुमारी खतिवडा (विजयी) १०७२८
सीता कार्की १०६४०
लेटाङ नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

भुपेन्‍द्र कुमार लावती (विजयी) १०२२७
ज्ञानेन्द्र ढकाल ८१०५

' उपमेयर'

कृष्ण कुमारी पोखरेल (विजयी) ९४६०
बेलवारी नगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

दिलप्रसाद राई (विजयी) १६४२२
महेन्द्रप्रसाद सुवेदी १५६२०

' उपमेयर'

नितु थापा (विजयी) १३७३१
तीलकुमारी नेउपाने १३६०५
विराटनगर महानगरपालिका , मोरङ

' मेयर'

नागेश कोइराला (विजयी)
३०१७०
सागर कुमार थापा
२१४५५

' उपमेयर'

शिल्पा कार्की (विजयी)
२५६८०
बुढीगंगा गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

जित नारायण थापा मगर (विजयी) ८२९९
वलभद्र सारदार थारु ७८८०

'उपाध्यक्ष'

अमृता कुमारी गच्छदार (विजयी) ९०५०
तुलसी कुमारी कुंवर ६२२३
केराबारी गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

सुमन मिरिङचिङ मगर (विजयी) ७८१०
रोहितबहादुर कार्की ६३९०

'उपाध्यक्ष'

मनमाया मगर (विजयी) ६७६६
शुभद्रा राई ५९५६
जहदा गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

जितेन्द्रप्रसाद साह (विजयी) ६५०१

'उपाध्यक्ष'

हन्ना सोरेन (विजयी) ५५४५
धनपालथान गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

जिवछ प्रसाद गच्छदार (विजयी) ६३२९
मुसहरु मण्डल ६०५८

'उपाध्यक्ष'

नसीमा वानो (विजयी) ६२८४
उपासी राजबंशी ५७६७
ग्रामथान गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

जय प्रकास गच्छदार थारु (विजयी) ७६०५
शिव नारायण माझी थारु ६०९३

'उपाध्यक्ष'

गुणावती देवी थारु (विजयी) ६१२३
भुखनी कुमारी माँझी ५४४८
मिक्लाजुङ गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

बवी कुमार राई (विजयी) ८२५३
नरेन्द्र प्रसाद ढुङ्गेल ४९१६

'उपाध्यक्ष'

निर्मला राई ५४५५
कटहरी गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

देवराज चौधरी (विजयी) ६५६५
सुभाषकुमार सरदार ५६८२

'उपाध्यक्ष'

सीतादेवी राजवंशी (विजयी) ५८४८
मन्जिताकुमारी सरदार ५७०५
कानेपोखरी गाउँपालिका , मोरङ

'अध्यक्ष'

राजमति इङ्गनाम (विजयी) ८९७५
संजय भट्टराई ५८४६

'उपाध्यक्ष'

भोलाप्रसाद अधिकारी (विजयी) ९५७०
मनकुमारी गुरुङ ७८१८
कोशी गाउँपालिका , सुनसरी

'अध्यक्ष'

ऐयुव अंसारी (विजयी) ६४१६

'उपाध्यक्ष'

अनिता देवी यादव (विजयी) ५३९९
बराहक्षेत्र नगरपालिका , सुनसरी

' मेयर'

रमेश कार्की (विजयी) १९२९३
निलम खनाल १४१५४

' उपमेयर'

नन्द कुमारी सुनुवार (विजयी) १५७६६
देवानगञ्ज गाउँपालिका , सुनसरी

'अध्यक्ष'

श्यामलाल महतो ६३५८

'उपाध्यक्ष'

कुमारी विभा यादव (विजयी) ६११२
बर्जु गाउँपालिका , सुनसरी

'अध्यक्ष'

जिवछ कुमार राय (विजयी) ७८६१
रघु नन्दन चौधरी ७४७४

'उपाध्यक्ष'

नितु कुमारी चौधरी (विजयी) ८०४५
संगिता कुमारी राय ७२९९
रामधुनी नगरपालिका , सुनसरी

' मेयर'

बेद नारायण गच्छदार (विजयी) ११९१६
विनय कुमार पोखरेल ११४६१

' उपमेयर'

मेनुका पोखरेल (विजयी) ११४३०
दुहवी नगरपालिका , सुनसरी

' मेयर'

विनय कुमार पोखरेल ११४६१

' उपमेयर'

मेनुका पोखरेल (विजयी) ११४३०
भोक्राहा नरसिंह गाउँपालिका , सुनसरी

'अध्यक्ष'

अजमल अख्तर मिया (विजयी) ४९९३
महेन्द्रप्रसाद यादव ३५५५

'उपाध्यक्ष'

सुनिताकुमारी उराँव (विजयी) ४२४६
सवितादेवी मेहता २८७९
हरिनगर गाउँपालिका , सुनसरी

'अध्यक्ष'

गफार अंसारी मिया (विजयी) ६१७२
लस्करी अंसारी ५१५४

'उपाध्यक्ष'

रिमझिम कुमारी भगत (विजयी) ६२१३
कोशीला कुमारी साहु ५४०७
ईटहरी उपमहानगरपालिका , सुनसरी

' मेयर'

हेमकर्ण पौडेल (विजयी) ३३०४९
यामकुमार चुङ्गवाङ सुब्बा २८०३१

' उपमेयर'

संगिता कुमारी चौधरी (विजयी) ३२४३६
धरान उपमहानगरपालिका , सुनसरी

' मेयर'

किशोर राई १६०५९
मञ्जु भण्डारी सुवेदी १२८२५

' उपमेयर'

पदम प्रसाद लिम्बु १७६०६
गढी गाउँपालिका , सुनसरी

'अध्यक्ष'

आश नारायण चौधरी (विजयी) ८९०१
महेश दत्त ५३५०

'उपाध्यक्ष'

ईनरुवा नगरपालिका , सुनसरी

' मेयर'

केदार भण्डारी (विजयी) ११८२४
सरोजकुमार पोखरेल ९०५३

' उपमेयर'

विनीताकुमारी मेहता (विजयी) ११४८०
सहजादी प्रवीन (आलम) ९५३७
पाथीभरा याङवरक , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

केशरकुमार सुब्बा (विजयी) २८९८
रामकुमार थेवे २८७४

'उपाध्यक्ष'

रनमाया गुरुङ (विजयी) ३१८६
फुङलिङ नगरपालिका , ताप्लेजुङ

' मेयर'

अमिर मादेन (विजयी) ६१७९
छत्रपति प्याकुरेल ३८९२

' उपमेयर'

भीमादेवी ओझा (विजयी) ४२७७
मिक्वाखोला गाउँपालिका , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

भक्तबहादुर कार्की (विजयी) २०२३
दिवस लुङखिम्बा लिम्बु १९६४

'उपाध्यक्ष'

मिनाकुमारी केदेम १७४३
मेरिङदेन गाउँपालिका , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

युक हांवीर हांगाम (विजयी) २८६९
केदारजंग लिम्बु २७७०

'उपाध्यक्ष'

मैवाखोला गाउँपालिका , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

राजनकुमार थत्लुङ्ग

'उपाध्यक्ष'

कौशीला थक्लुङ लिम्बु
कमलकुमारी लिम्बु (विजयी)
सिदिङवा गाउँपालिका , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

मानबहादुर राई (विजयी) ३०८५
प्रदिप राई २३८२

'उपाध्यक्ष'

सिरिजंगा गाउँपालिका , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

लालकृष्ण चौहान (विजयी) ३३४३
सन्तोषकुमार चाम्लिङ्ग ३२७५

'उपाध्यक्ष'

तुलसा बस्नेत २३९०
फक्ताङलुङ , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

सरोज लिम्बू २३१२

'उपाध्यक्ष'

रबिनसाम्रा लिम्बु (विजयी) २३५८
शान्तिमाया लिम्बू पौडेल २२१२
आठराई त्रिवेणी , ताप्लेजुङ

'अध्यक्ष'

दिपेन्द्र पोमु (विजयी) ३०३६
विश्‍वनाथ सिटौला २५२६

'उपाध्यक्ष'

सान्ताकुमारी आङबुहाङ (विजयी) २८१९
साँगुरीगढी गाउँपालिका , धनकुटा

'अध्यक्ष'

जितेन्द्र राई (विजयी) ५३९९
कुमारजंग याखा ४८२८

'उपाध्यक्ष'

मुना राई (विजयी) ४६५०
सहिदभूमि गाउँपालिका , धनकुटा

'अध्यक्ष'

मनोज राई (विजयी) ४२१४

'उपाध्यक्ष'

रत्न श्वरी राई (विजयी) ४६७२
तोर्णबहादुर खड्का ३३७१
महालक्ष्मी नगरपालिका , धनकुटा

' मेयर'

ध्रुवराज राया (विजयी) ६२२८
दिपक बुढाथोकि ५१३९

' उपमेयर'

मञ्जुकुमारी कार्की (अधिकारी ) (विजयी) ५३८४
पाख्रिबास नगरपालिका , धनकुटा

' मेयर'

ज्ञानबहादुर गुरुङ (विजयी) ५४९८
भीमबहादुर राई ५०५३

' उपमेयर'

नम्रता गौतम (विजयी) ५०६२
धनकुटा नगरपालिका , धनकुटा

' मेयर'

चिन्तन तामाङ (विजयी) ७७६६
दिनेश राई ७६५२

' उपमेयर'

भीमादेवी खनाल (विजयी) ७१९६
चौबिसे गाउँपालिका , धनकुटा

'अध्यक्ष'

राजकुमार लिम्बू (विजयी) ५०३८

'उपाध्यक्ष'

टंकमाया पाङमी (विजयी) ४९८३
छथर जोरपाटी गाउँपालिका , धनकुटा

'अध्यक्ष'

छत्रबहादुर सुव्‍वा (विजयी) ४३५९
शेरबहादुर लिम्बु ४१६४

'उपाध्यक्ष'

गोमा कार्की दाहाल ३६९१

मधेश प्रदेश

औरही गाउँपालिका , धनुषा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

धनौजी गाउँपालिका , धनुषा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

मुखियापट्टी मुसहरमिया गाउँपालिका , धनुषा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

शिव शंकर साह ९५३२

' उपमेयर'

किशोरी साह (विजयी) १५५२५
रुणादेवी झा १०८८५
लक्ष्मीनिया गाउँपालिका , धनुषा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

गणेशमान चारनाथ नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

जीतनारायण यादव (विजयी) ३१०८

' उपमेयर'

तुलसाकुमारी पाण्डे (विजयी) ३२८३
जनकनन्दनी , धनुषा

'अध्यक्ष'

सुदेश कुमार चौधरी २७७८

'उपाध्यक्ष'

नगराइन नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

विनय कुमार यादव ५५५६
रामबाबु पजियार ५५१४

' उपमेयर'

विदेह नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

बेचन कुमार दास
४४१२
योगेन्द्र प्रसाद यादव १८५८

' उपमेयर'

आशा देवि झा ४६५९
मिथिला नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

महेन्द्र महतो ७०६१
राजाराम महतो ६९४०

' उपमेयर'

शहीदनगर नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

सुधिर कुमार गोईत ४१०५
जय प्रकाश यादव २७२७

' उपमेयर'

सबैला नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

राजकिशोर यादव ३११९
जगत सु्रन्दर साह २७१४

' उपमेयर'

हंसपुर नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

' उपमेयर'

कमला नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

विशेश्वर कुमार यादव ३८८७
दिपेन्द्र कुमार यादव २४८०

' उपमेयर'

क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

सुखदेव यादव (विजयी) ७९१३
योगेन्द्र पजियार ७३००

' उपमेयर'

रचना श्रेष्‍ठ (विजयी) ७५५०
सालिनी चौधरी ७५११
धनुषाधाम नगरपालिका , धनुषा

' मेयर'

बालेश्वर मण्डल (विजयी) ४७१८
योग कुमार यादव ४१७९

' उपमेयर'

विधा देवी भुजेल (विजयी) ४७५८
शान्‍ति देवी सुडीन ३९३३
बटेश्वर गाउँपालिका , धनुषा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

बर्दिबास नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

टेक बहादुर बलम्पाकी
२३१४

' उपमेयर'

दुर्गा कुमारी दाहाल ३३३१
गौशाला नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

वसन्त गुरुंग १६६६
अजय कुमार कुशवाहा ७७२

' उपमेयर'

सुशिला देवी १५९२
जलेश्वर नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

राम आधार कापर
४७८२
शम्भू नारायण पाठक
२५१०

' उपमेयर'

मुनचुन देवी ४९०१
अनिता देवी शर्मा ३४९२
भँगाहा नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

विजय मण्डल
५३५४

' उपमेयर'

शान्ति कुमारी सिंह (विजयी) ५७७५
मटिहानी नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

हेमचन्द्र यादव
१२३४
उपेन्द्र प्रसाद चौधरी
२३५

' उपमेयर'

रिता देवी नायक १०२१
रेखा कुमारी २९२
बलवा नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

बलिराम यादव ४०२८
विनोद कुमार यादव १६३९

' उपमेयर'

खोजिदा खातुन ३१७९
राम दुलारी देवी २३९१
औरही नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

सुनिल कुमार यादव २२९७
सरोज कुमार यादव

' उपमेयर'

रेखा यादव २३५८
राधा कुमारी खतिवडा
मनरा शिसवा नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

मोहन पाण्डेय (विजयी) ५८८४
राजेन्द्र साह तेली २३८२

' उपमेयर'

शकुन्तला देवी (विजयी) ५७४५
पुष्पा कुमारी २४१४
रामगोपालपुर नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

राम दुलार साह (विजयी) ५३४९
रघुनाथ प्रसाद यादव २१४३

' उपमेयर'

रिना देवी यादव (विजयी) ४२६३
पुष्पा देवी कुशवाहा ३४०३
लोहरपट्टी नगरपालिका , महोत्तरी

' मेयर'

शैलेन्द्र कुमार यादव (विजयी) ५४२९
सुनिल कुमार शर्मा ६२०

' उपमेयर'

सरिता शर्मा (विजयी) ५२८१
रेणु कुमारी चौधरी ७६३
लालबन्दी नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

गोडैटा नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

बागमती नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

बरहथवा नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

ईश्वरपुर नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

मलंगवा नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

हरिवन नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

हरिपुर्वा नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

हरिपुर नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

गोपाल पंजियार (विजयी) ६९३८
यादव कुमार सरकार २०४१

' उपमेयर'

निलम देवी राय यादव (विजयी) ५५८३
रेणुका देवी काफ्‍ले २१७७
रामनगर गाउँपालिका , सर्लाही

'अध्यक्ष'

हरिनन्दन प्रसाद यादव २३९२

'उपाध्यक्ष'

कोशिला साह २६३७
बलरा नगरपालिका , सर्लाही

' मेयर'

' उपमेयर'

खडक नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

सप्तकोशी नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

हनुमाननगर कङ्‌कालिनी नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

सुरुङ्‍गा नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

शम्भुनाथ नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

बोदेबरसाईन नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

कञ्चनरुप नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

राजविराज नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

मो इर्शाद अन्‍सारी

' उपमेयर'

शुशिलाकुमारी यादव
डाक्नेश्वरी नगरपालिका , सप्तरी

' मेयर'

' उपमेयर'

अग्निसाइर कृष्णासरवन गाउँपालिका , सप्तरी

'अध्यक्ष'

दिनानाथ चौधरी (विजयी) ४८७४
परशुराम चौधरी ३८८८

'उपाध्यक्ष'

कल्पनाकुमारी चौधरी (विजयी) ४२१६
शैलेन्द्रीकुमारी लेखी(थरुनी) ३४५९
भगवानपुर गाउँपालिका , सिराहा

' मेयर'

' उपमेयर'

सखुवानन्कारकट्टी , सिराहा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

विष्णुपुर , सिराहा

'अध्यक्ष'

कुशेश्वर यादव ३०४
सत्य नारायण यादव २६४

'उपाध्यक्ष'

नवराजपुर , सिराहा

'अध्यक्ष'

खुशिलाल साह ३९९
विश्‍वमोहन प्रसाद यादव १८९

'उपाध्यक्ष'

संगिता कुमारी यादव ४२१
शोभा कुमारी यादव १६५
औरही गाउँपालिका , सिराहा

' मेयर'

' उपमेयर'

लहान नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

महेशप्रसाद चौधरी
९१६४
मुनि साह सुँडी
५१०५

' उपमेयर'

सरियार कुमारी चौधरी ५००५
धनगढीमाई नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

शिव शंकर महतो (विजयी) ७०५६
रामचन्द्र यादव ६९०१

' उपमेयर'

संगीता कुमारी चौधरी ६६१३
शोभा कुमारी वराल (विजयी) ६३७८
सिरहा नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

नविन कुमार यादव (विजयी)
१११४३
उपेन्द्र कुमार यादव
८७३२

' उपमेयर'

वविता कुमारी साह (विजयी)
१०१२६
सरीता कुमारी यादव ८५७७
गोलबजार नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

' उपमेयर'

मिर्चैयाँ नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

प्रदीप महासेठ २६०
सिताराम यादव २३२

' उपमेयर'

अनिता साह २४५
शोभा देवी साह २३४
कल्याणपुर नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

धर्मनाथ यादव
५३१
राम पुकार साह तेली ४३

' उपमेयर'

धनेश्‍वरी देवी मण्‍डल ५६६
रेखा कुमारी यादव ४३
कर्जन्हा नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

भोला प्रसाद पोखरेल (विजयी) ३८३९
अरुन कुमार दास २०६

' उपमेयर'

निर्मला कुमारी देवी पासमान ८००
सन्तोषी कुमारी फुयाल कार्की २६४
सुखीपुर नगरपालिका , सिराहा

' मेयर'

राम औतार यादव ६१५
विजय कुमार यादव २७२

' उपमेयर'

रेणु देवी साह ५२८
गरुडा नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

बौधीमाई नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

माधव नारायण नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

कटहरिया नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

गुजरा नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

चन्द्रपुर नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

गौर नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

माेहनकुमार यादव १८२६
अनिलकुमार यादव २५७

' उपमेयर'

शाहजान खातुन २४५४
बृन्दावन नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

देवाही गोनाही नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

गढीमाई नगरपालिका , रौतहट

' मेयर'

' उपमेयर'

प्रसौनी गाउँपालिका , बारा

'अध्यक्ष'

विनोद प्रसाद जैसवाल १२१७
सुनिल कुमार गुप्ता कलवार ५१५

'उपाध्यक्ष'

किरण देवी १०६५
निलम शाह ५५९
फेटा गाउँपालिका , बारा

'अध्यक्ष'

अमिरीलाल प्रसाद १३८
चन्देश्‍वर दुबे ११६

'उपाध्यक्ष'

बसरा खातुन ११२
कमरुन खातुन ७१
सुवर्ण गाउँपालिका , बारा

'अध्यक्ष'

राजेश प्रसाद यादव

'उपाध्यक्ष'

देवताल गाउँपालिका , बारा

'अध्यक्ष'

'उपाध्यक्ष'

करैयामाई गाउँपालिका , बारा

'अध्यक्ष'